Kronika Przedszkola

21-22 stycznia 2014 roku

Dzień Babci i Dziadka

 

W tym ważnym dniu Babcie i Dziadziusiowie odwiedzili nasze przedszkole. Zwiedzali sale, w których codziennie bawimy się i uczymy. Podziwiali wykonane przez nas prace plastyczne. Usłyszeli z okazji swojego Święta ciepłe i wzruszające wiersze, piosenki i anegdotki. Otrzymali urocze, własnoręcznie wykonane przez każdego wnuka i wnuczkę prezenty. Bardzo Kochamy nasze Babcie i Dziadków. Dzięki Nim świat jest bezpieczny i przyjazny.

 


 

22.01.2014 roku

Odwiedzamy Dom Pomocy Społecznej

 

Kultywując tradycje naszego przedszkola

Przedszkolaki z grupy Biedronek i Pszczółek odwiedziły Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kielcach.

Od wielu lat Babcie i Dziadziusiowie będący naszymi dobrymi sąsiadami przyjaźnią się z Dziećmi z przedszkola. Dają Dzieciom wiele ciepła i uczą je tolerancji i empatii. Dzieci ofiarowują Im uśmiech, radość i wdzięczne serduszka. Podczas wizyty, Dzieci zaprezentowały Babciom i Dziadziusiom wiersze i piosenki oraz wręczyły na pamiątkę wykonany własnoręcznie plakat.

 

 

 

Copyright © 2013. Przedszkole Samorządowe Nr 8 w Kielcach Rights Reserved.