Kronika Przedszkola

Szlachetna paczka

Cieszymy się, że razem z nami
zmieniasz świat na lepsze!!!

Po raz trzeci zorganizowano w naszym Przedszkolu akcję ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, której celem była zbiórka żywności, zabawek oraz środków chemicznych i kosmetycznych, które miały być przekazane Rodzinom będącym w potrzebie jako prezent na Święta Bożego Narodzenia.

SZLACHETNA PACZKA

to system pomnażania dobra. Twoje dobro już działa i pomnaża się. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i już wiedzą, że najwięcej szczęścia jest w dawaniu.

Wszystkie otrzymane rzeczy, artykuły spożywcze, chemiczne i zabawki sprawiły nam ogromną radość. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla naszych rodzin. Szczególne podziękowania składamy Dzieciom i ich Rodzicom z Przedszkola Samorządowego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach. Ze zgromadzonych przez Darczyńców artykułów spożywczych i chemicznych pracownicy Przedszkola przygotowali 9 paczek dla potrzebujących Rodzin. Siedem paczek przekazano w dniu 17.12.2014 r. do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach natomiast dwie paczki zostały przekazane dla dwóch Rodzin dzieci uczęszczających do naszego Przedszkola.

Miłość wyraża się w podarunku, który nie jest banalnym prezentem, ale trafia prosto do serca. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś spełni nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Dobro powraca.
 

Copyright © 2013. Przedszkole Samorządowe Nr 8 w Kielcach Rights Reserved.