13 mają dziewczynki z gr. Motylki: Zuzia i Julia reprezentowały nasze przedszkole w konkursie "Piosenka Wiosenka" z pięknym wiosennym utworem pt. "Uśmiechnięta Wiosna". Młode artystki świetnie poradziły sobie z tremą i stresem przed występem, podczas którego zaprezentowały pełen profesjonalizm połączony z dziecięcą radością. Owocem skrupulatnych przygotowań jest zaszczytne III miejsce, które wyspiewały sobie dziewczynki. Serdecznie gratulujemy.
Grupa Biedronki
rgb(0,0,0)
Grupa Muchomorki
rgb(214,104,31)
Grupa Motylki
rgb(143,66,194)
Grupa Pszczółki
rgb(210,45,69)

