Dnia 1 czerwca 2026 r. w naszym przedszkolu odbyły się obchody Dnia Dziecka. Tego dnia na wszystkie przedszkolaki czekało wiele atrakcji, zabaw i niespodzianek, które dostarczyły im mnóstwo radości, emocji i dobrej zabawy. Przedszkolaki z zaangażowaniem ćwiczyły, pokonywały tor przeszkód i budowały piękne budowle z dużych klocków ustawionych na sali wielofunkcyjnej. Uczestniczyły w tańcach, zabawach muzyczno- ruchowych, grach zespołowych oraz konkurencjach sportowych: biegi, slalomy, skoki w workach, przeciąganie liny. Dużo radości sprawiło dzieciom jeżdżenie na rowerkach i hulajnogach oraz udział w zajęciach plastyczno- sensorycznych gdzie podczas wspólnego malowania na folii stretch umieszczonej między drzewami w ogrodzie przedszkolnym, mogły eksperymentować z kolorami i wykazywać się niezwykłą inwencją twórczą. Nie zabrakło kolorowych balonów, malowania twarzy i pysznego poczęstunku przygotowanego specjalnie z okazji ich święta. Uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, że ten dzień był wyjątkowy i pełen niezapomnianych wrażeń. Wszystkim dzieciom życzymy samych szczęśliwych chwil, spełnienia marzeń oraz beztroskiego dzieciństwa.

