muchomorki
Grupa Muchomorki
motylki
Grupa Motylki
pszczółki
Grupa Pszczółki

Powitanie lata

A

Powitanie lata pt:„KOLOROWE LATO”  w  wykonaniu Dzieci z grupy Motylków
 

W dniu 19 czerwca dzieci z grupy Motylki przygotowały program artystyczny „Kolorowe lato”. Wszystkich gości tych małych i tych dużych powitała wyjątkową piosenką postać  Pani Lato. Przy dźwiękach nastrojowej muzyki w pięknym wianku z polnych kwiatów na głowie wyczarowała wiele letnich barw przenosząc nas w fantastyczny świat „ciepłego lata”. Nasi mali artyści w  wierszach i piosenkach przedstawili  całe bogactwo i piękno tej wyjątkowej pory roku. Nasi wspaniali artyści starali się najlepiej jak potrafili odtworzyć taniec letnich kwiatów. Dzieci pięknie prezentowały się w kolorowych strojach nawiązujących do wakacyjnego klimatu. Niezwykłą atmosferę podkreślała dekoracja nawiązująca do spędzania lata nad morzem. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała Dzieciom i Paniom za przygotowany występ. W tym niezwykłym dniu nauczyciele przeprowadzili z Dziećmi letnie zajęcia dydaktyczne, ukazujące piękno tej wyjątkowej pory roku.