W dniu 29.VI.2026r. (poniedziałek) o godz. 16.30 odbędą się grupowe zebrania z rodzicami. Podczas zebrania:
-nauczyciele - wychowawcy podsumują pracę oddziałów w roku szkolnym 2025/2026 oraz omówią przebieg pomocy psychologiczno-pedagogicznej realizowanej na terenie przedszkola i podsumują jej efekty,
-nauczyciele współorganizujący kształcenie integracyjne omówią ewaluację Indywidualnych Programów Edukacyjno – Terapeutycznych - uwzględniające ocenę efektywności pomocy psychologiczno-pedagogicznej udzielanej dziecku na terenie przedszkola, zawierające wnioski do dalszej pracy – mając na celu ujednolicenie oddziaływań terapeutycznych.
Zapraszamy

