Po miesiącach wytężonej pracy oraz zabawy, nadszedł wyczekiwany przez wszystkich - czas wakacji. Dziękując za wysiłek i współpracę, życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się bezpiecznie na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach po wakacjach.
Udanych wakacji!!!

